Naše mesto 2017

Vlna dobrovoľníckych aktivít pod hlavičkou “Naše mesto” sa počas soboty 10.6. 2017 dotkla aj budúceho Petržalského PumpParku. Do akcie sa zapojilo takmer 30 dobrovoľníkov z rôznych spoločností. Pracovali na údržbe rozsiahleho areálu starej bikrosky na Haanovej ulici, najmä zanedbaného lesíka a bikerských cestičiek v ňom ako aj na úprave dráhy a jej okolia. Areál sa po dlhom období bez pána pomaly zviecha a my sa z toho veľmi tešíme! Tak isto ako sa tešíme z aktivít miestnych priaznivcov areálu, ktorí ho pred nedávnom pokosili, Ďakujeme!

V areáli ostalo z minulých rokov množstvo starého dreva, preto sa dostali k slovu aj motorové píly. Úvod pracovného dopoludnia sa niesol v znamení osviežujúceho dažďa. Po hodinke sa však počasie umúdrilo a my sme mohli dokončiť potrebné.

Z areálu sa tak postupne nazbieralo drevo a pokosená tráva na dva veľké kontajnery. S takým objemom odpadu sme pôvodne ani nerátali, AII Technické služby s.r.o. nám operatívne vedeli poskytnúť aj druhý kontajner. Takže areál a tým aj kúsok nášho mesta je zasa o veľký kus krajší.

Ďakujeme za pomoc všetkým dobrovoľníkom aj organizátorom akcie Naše mesto! Dúfame, že sme sa tam nevideli poslednýkrát a čoskoro snáď aj na bikoch… 😉

#nasemesto