Bajkerský darček pod Vianočný stromček

Ak nemáte ešte darček pre bikera alebo bajkerku, tak u nás nájdete darčekový kupón na jeden alebo 5 tréningov v krytej BMX hale v Šenkviciach. Tréningy sú s Milanom Krebsom – trénerom národného BMX tímu.

Darček

Tréningy sú v pondelky, vždy v čase od 19:00-21:00 v hale v Šenkviciach. V hale je pneumatická BMX rampa, 15 technických prvkov a 250 metrov zábavy.

Prilba a rukavice, je povinná výbava!

Odporúčame integrálu, MTB prilba je minimum, chrániče lakťov a kolien, aj korytnačku. V hale je pribižne 15 stupňov, takže podľa toho treba prispôsobiť aj oblečenie. Počet účastníkov na jeden tréning je maximálne 10.

Súčasťou každého tréningu je výučba a zlepšovanie základných techník jazdenia. Počas tréningu dostane jazdec osobné tipy. Jazdí sa na špeciálnych bicykloch určených na trénovanie techniky Dema ByFly AIR ONE, ktoré sme získali s podporou Dema bike, alebo na vlastnom biku.

V prípade že máš menej ako 18, musíš byť v sprievode dospelej osoby.

Na tréningy, sa treba  vopred registrovať mailom trening@ozpedal.sk.

Ceny
Tréning bez bicykla – v cene je tréning a vstup do haly
Jednorázový tréning – 17 Euro
Balík 5 tréningov – 70 Euro

Tréning s bicyklom – v cene je tréning, vstup do haly a bicykel Dema BeFly
Jednorázový tréning – 29 Euro
Balík 5 tréningov  – 120 Euro

Ak máte záujem voucher objednať, prosím pošlite nám mail na trening@ozpedal.sk
Mailom alebo telefonicky doladíme, či chcete jeden alebo 5 tréningov, s bicyklom alebo bez, termíny a všetky ostatné detaily. Aby si všetci ktorí poslúchali svoj darček našli už tieto Vianoce, voucher môžeme poslať elektronicky aj s menom, alebo ho môžeme pre Vás vytlačiť a poslať poštou.